Dorast absolvoval prípravné súboje v Hlbokom a na Morave

27.7.2017 | Vlado Miček

Senickí dorastenci postupujú prípravným obdobím a čoraz viac sa bude dostávať aj na prípravné zápasy. Včera a dnes ich absolvovali všetky tri dorastnecké kategórie.

Hlboké - Senica U17 4:2 (2:1)

Góly: 8. T. Slovík, 39. Mráz, 67. Kumančík, 74. Matula - 25. a 55. Meliš

Už v stredu U17 odohrala prípravný duel v neďalekom Hlbokom. V zápase neboli ďaleko od úspešného výsledku, ale vekový rozdiel bol predsa len značný a napokon súperovi podľahli 2:4, keď za stavu 2:2 spálili niekoľko nádejných príležitostí a vzápätí pykali.

Hradec Králové U19 - FK Senica U19 0:0

Duel s jedným z najlepších mužstiev českej súťaže, ktorý minulý rok obsadil druhé miesto v tejto kategórii mal mimoriadne kvalitný priebeh. Nič na tom nemení ani bezgólový rezultát, aj keď výsledku by viac slušala remíza 2:2.

Stano Macek, tréner U19: "Výborný rýchly zápas, proti veľmi kvalitnému súperovi. Hlavne prvých 60 minút spĺňal vysoké kritériá. V druhej časti druhého polčasu sme vystriedali všetkých chlapcov a sme radi, že nikto nesklamal. Chalani podali koncentrovaný výkon. Nikto sa nám nezranil a už sa tešíme na nedeľu kedy nastúpime v Jihlave. Chalanom patrí vďaka za pristup."

Hradec Králové U16 - FK Senica U16 0:3 (0:1)

Góly Senice: J. Buchel 2, Kohút

Aj tento duel sa hral vo Veľkých Bíloviciach na kvalitnom teréne. Zvíťazili sme úplne zaslúžene. Naši mladíci boli počas celého duelu lepším mužstvom. lepšie kombinovali, boli rýchlejší na lopte a trojgólové víťazstvo je reálnym obrazom diania na ihrisku.