Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (19.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (19.T)

16.5.2018 | Tomáš Nečas

19. týždeň bol úspešný hlavne pre dievčenské kategórie. Žiačky rozdrvili NMŠK 1922 Bratislava výsledkom 14:0, ženy zvíťazili s Čakou. U dorastencov boli výsledky horšie, remízu si pripísala len U16. Žiacka kategória U15 porazila Karlovu Ves, U14 si s rovnakým súperom pripísala bod.

1. liga starší dorast U19
FK Senica - FC Spartak Trnava   0:1 (0:1)

Zostava: Kováč - Prokaj (57. Závodský), Zula, Matta, Majerčík (11. Chovan) - Vida, Galba, Štefanka - Mihál, Martišiak, Rosa (63. Laco)

Ladislav Hudec (tréner): „Zápas s Trnavou bol veľmi dôležitý z hľadiska toho, že potrebujeme bodovať. Do zápasu sme vstúpili bojovne. Bohužiaľ robíme veľa chýb a v zakončení sme slabý, čo sa stalo aj v súboji s Trnavou. Po našej chybe, dokázal súper skórovať. V druhom polčase sme sa snažili o vyrovnanie, ale nepodarilo sa nám to. Súper hrozil vždy z nejakých brejkov, pretože sme hrali už vabank. Nemôžeme robiť také chyby v zadu a v útoku treba využiť každú šancu na vstrelenie gólu.“

1. liga mladší dorast U17
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   3:0 (2:0)

Zostava: Chropovský - Mihál, Parma, Horniak, Biksadský - Belica, Hoško (41. Meňuš), Kuba (64. Stúpal) - Mička, Meliš (57. Udvorka), Želonka


1. liga mladší dorast U16
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   2:2 (1:0)
góly: 62. Vyletel, 71. Pavličko

Zostava: Šnirc - Bocko, Šúrek, Liška, Bartoš (49. Novotný) - F. Buchel (59. Pavličko), J. Buchel, Vyletel, Rampáček, Fila (49. Šimurda) - Kohút (56. Bevelaqua)

Miroslav Hainc (tréner): „Úvodný gól domácich nás už v 7. min v horúcom počasí na chvíľu schladil. Približne od 25. minúty sme prebrali iniciatívu, dobre sme držali loptu, bránu DAC-u sme však vážnejšie neohrozili. V 53. minúte domáci pridali druhý gól po rohovom kope a hlavičke nekrytého Vassa. Gól nás prebudil k vyššej aktivite, zvýšili sme dôraz, nasadenie, chcenie s výsledkom niečo spraviť. Konečne sme sa gólovo presadili a po góloch Vyletela a Pavlička 9. min pred koncom sme siahali po 3 bodoch. Domáci remízu ubránili.“


1. liga starší žiaci U15
FK Senica - FKM Karlova Ves Bratislava   4:1 (1:0)
góly: 31. Czikora, 55. Halabrín, 69. Prelec (11m), 70. Čmarada

Zostava: Odráška - Mach (50. Vizváry), Kudla, Čech, Prelec - Halabrín - Czikora, Koprna (50. Krištof) - Knap (50. Čmarada), Blaha (50. Kadlečík), Hanáček (50. Bogdalík)

Jozef Uhlár (tréner): S Karlovou Vsou sme začali aktívnym napádaním, čím sme si už v 2. minúte vytvorili dve tutovky, no Hanáček i Halabrín zaváhali. Koprnove pokusy z diaľky bránku hostí neohrozili. Až v 31. minúte Czikora krížnou strelou otvoril skóre zápasu 1:0. Hostia sa v 1. polčase zamerali iba na defenzívu, ich ojedinelý útok zakončili strelou nad bránkou. Po prestávke sme chceli pokračovať v aktívnom napádaní a streliť i gól, no naša aktivita zostala asi niekde v šatni. Prestali sme byť aktívni, viazla nám kombinácia a robili sme veľa chýb, za čo nás súper potrestal v 45. minúte vyrovnávajúcim gólom. Hostia ožili, boli futbalovejší, ich polo-šanca skončila strelou nad našou bránkou. Po 5-násobnom striedaní sme ako tak ožili a v 55. minúte Halabrín sólom po narážačke s Czikorom strelil náš druhý gól. V závere stretnutia hostia zahrali v 16-ke rukou a Prelec sa nemýlil - 3:1. Dezorientovaným hosťom sme stihli v 70. minúte streliť štvrtý gól Čmaradom po prihrávke Bogdalíka 4:1. Súpera sme síce zdolali, no herným prejavom sme sklamali. Istotne majú hráči na viac, no po dobrých výkonoch v Trnave i s Dunajskou to nebolo to futbalové.


1. liga starší žiaci U14
FK Senica - FKM Karlova Ves Bratislava   1:1 (1:0)
góly: 27. Macho

Zostava: Kadlečík - Ladislav, Kudláč, Jurka (36. Surový), Macho, Bíly (43. Barcaj), J. Vyletel, Škodáček (48. Mošovský), Režnák (54. Horák), Hološka (36. Krč), Hegyi


1. liga žiačky WU15
FK Senica 
- NMŠK 1922 Bratislava   14:0 (6:0)
góly: 6.,33.,53. a 57. Bayerová, 17.,34. a 37. Šedivá, 22.,30.,66. a 69. Morávková, 50. a 55. Krásna, 62. Opalková

Zostava: Opalková - Mošovská, Vrbová, Kuchtová, Krahulcová, Bayerová, Šedivá, Kňazovičová, Krásna, Fajtáková, Majzúnová, Morávková, Flajžíková, Cervová, Bošáková

Richard Opalek (tréner): Dnešný výsledok vraví za všetko, od samého začiatku sme boli na ihrisku tí lepší, súpera sme k ničomu nepustili. Boli sme lepší ako v útočnej, tak aj v obrannej fáze zápasu. Dnes sme išli do zápasu s víziou vsietiť súperovi čo najviac gólov, čo sa nám aj podarilo.


2. liga ženy 
FK Senica - FK Čaka   4:2 (2:2)
góly: 27. Morávková, 34. a 84. Krásna, 49. Pavlíková

Zostava: Poništová -  Krahulcová (84. Zeleňáková), Chudá, Žilíneková, Krásna, Pavlíková, Vajsábelová, Morávkova, Joríková, Híľovská (35. Machová), Markovičová (83. Selecká)

Richard Opalek (tréner):
 Do zápasu sme vstúpili zle, inkasovali sme ako prví, a aj keď sa nám zápas podarilo otočiť na 2:1, na konci prvého polčasu sme inkasovali vyrovnávajúci gól. V druhom polčase obe družstvá chceli víťazstvo strhnúť na svoju stranu. My sme však naše šance využili, k čomu nám dopomohlo aj vylúčenie hráčky súpera, ktorá dostala červenú kartu za nešportové správanie. Zvíťazili sme, lebo sme v zápase dokázali premeniť naše šance.

 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
U13 sa na medzinárodnom turnaji Mozart trophy Salzburg umiestnila na výbornom 2. mieste

U13 sa na medzinárodnom turnaji Mozart trophy Salzburg umiestnila na výbornom 2. mieste

24.5. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

22.5. | Tomáš Nečas
V nominácii WU17 na tréningový camp v Senci aj Tamara Morávková

V nominácii WU17 na tréningový camp v Senci aj Tamara Morávková

18.5. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu