Reprezentácia do 19 rokov víťazne s Čiernou Horou aj s dvojicou Seničanov

14.9.2016 | Filip Holec, Foto: SFZ/Facebook

Zverenci Milana Malatinského majú pred sebou v tomto týždni ešte jedno stretnutie s tým istým balkánskym súperom

Dvojica Filip Blažek a Viktor Jedinák sa predstavila v základnej zostave medzinárodného priateľského stretnutia medzi Slovenskom do 19 rokov a Čiernou Horou do 19 rokov. Prvý menovaný odohral prvý polčas a Viktor Jedinák odohral 68 minút.
Mladí Slováci zvíťazili v zápase hranom vo Veľkom Bieli 2:1, strelecky sa presadili Christián Herc a Jakub Sedláček.
Ďalší zápas odohrá výber do 19 rokov s tým istým súperom zajtra o 12:00 h opäť vo Veľkom Bieli.
V nominácii našej mládežníckej reprezentácie je okrem Blažeka s Jedinákom ešte brankár Benjamín Száraz.

V súvislosti s rovnakou vekovou kategóriou by sme ešte radi upozornili, že zajtrajší zápas našej U19 proti Slovanu Bratislava je aj kvôli účasti našich reprezentantov na zraze odložený!