U19 sa zajtra predstaví na hlavnom ihrisku

U19 sa zajtra predstaví na hlavnom ihrisku

2.9.2016 | Filip Holec

Najstaršia veková kategória našej Akadémie zajtra odohrá zápas 1.dorasteneckej ligy proti Tatranu Prešov na hlavnej hracej ploche

Zverenci trénera Patrika Lipnického sa zajtra prvýkrát v tejto sezóne predstavia na štadióne FK Senica a zápas proti Tatranu Prešov odohrajú na hlavnom ihrisku. Výkop zápasu FK Senica U19 - Tatran Prešov U19 je naplánovaný na 11:00.
V reprezentačnej prestávke tak budete mať na našom štadióne možnosť sledovať kvalitný zápas najvyššej dorasteneckej súťaže. 
Naša 19ka v doterajšom priebehu súťaže odohrala dve kolá, v prvom remizovala s Košicami 2:2 a minulý týždeň vyhrala na pôde ambicióznej Dunajskej Stredy 3:1. Viacerí hráči U19 sa v tomto týždni zúčastnili aj tréningového procesu A - mužstva a aj to je pre hráčov ďalšou motiváciou pre napredovanie v ich futbalovom vývoji. V kádri staršieho dorastu sa navyše nachádza viacero futbalistov, ktorí pravidelne nastupujú aj v drese FK Senica vo Fortuna lige, preto sme presvedčení, že zajtrajší zápas sa naozaj oplatí vidieť. 

V akcii budú aj dorastenci v kategórii U17 a U16, ktorí dnes odcestovali práve do Prešova. U17 trénera Pavla Gregoru hrá zápas o 11:00, následne zverenci Jána Krupu v U16 majú výkop stretnutia o 13:15

Starší žiaci zajtra hrajú na domácej pôde proti Baníku Horná Nitra. Stretnutie U15 má výkop na zadnej ploche štadióna FK Senica o 10:00, U14 zahajuje svoj zápas o 11:30. 

Mladší žiaci
vyzvú rovnakého súpera ako ich starší kolegovia, teda Baník Horná Nitra. Zápasy U13 i U12 sa hrajú na Hornej Nitre o 10:00 resp. o 11:30.

Premiérovo sa predstavia v súťažných zápasoch aj prípravky, ktoré vyzvú v nedeľu na domácej pôde Trenčín. 

 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Ako si viedli mládežnici? Ponúkame výsledky aj hlasy trénerov

Ako si viedli mládežnici? Ponúkame výsledky aj hlasy trénerov

20.9. | Vlado Miček
Mládež na trávnikoch

Mládež na trávnikoch

14.9. | Vlado Miček
Devätnástka doma víťazne s Trnavou

Devätnástka doma víťazne s Trnavou

9.9. | Vlado Miček

Copyright © 2017 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu