Senica Senica
Senica: Opalek - Mach (63. Vizváry), Kudla, Čech, Prelec - Halabrín, Czikora (36. Piroha), Koprna (57.Mangera) - Knap (51. Bogdalík), Vrablic, Hanáček

gól: Ján Vrablic

Komentár

Tréner Jozef Uhlár: „V zápase rozhodlo premieňanie šancí. Aj keď domáci začali aktívnou hrou a dôsledným napádaním, šancu na strelenie gólu mal ako prvý Knap, no sám zoči-voči domácemu brankárovi neuspel. Čo sa nepodarilo jemu, podarilo sa streliť gól domácemu útočníkovi, ktorý využil naše zaváhanie v obrane a v 16. min bolo 1:0. Stav však vydržal iba minútu, keď Halabrín vysunul Vrablica a ten sa už nemýlil - 1:1. Domáci však pridali v hre, dobre kombinovali, napádali nás pri rozohrávke i pri každom preberaní lopty, s čím sme mali veľké problémy. Pod tlakom sme robili chyby, ktoré domáci využili na strelenie 2 gólov v 26. min bolo 2:1 a v 28. min 3:1. Domáci útočník tak strelil hatrick. V 2. polčase sme lepšie bránili, domáci si už čisté šance nevytvorili, nebezpečné situácie a strely vyriešil a zlikvidoval brankár Opalek. Naopak naše 2 čisté šance zahodili Koprna a Piroha. Domáci sa však predsa dočkali, keď tesne pred záverečným hvizdom rozhodcu skórovali po našej chybe v strede obrany 4:1. Súper hral s nasadením, každý hráč ovládal perfektne prácu s loptou, všetky činnosti robil v maximálnej rýchlosti. Nebál sa hrať 1 na 1, jeho hra bola dobre organizovaná, premenil šance, vyhral zaslúžene.“