1.liga starší žiaci U14

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. pi 18.8.2017  Nitra  SDM Domino 6:0 (2:0)
1. so 26.8.2017  FK Senica  Zlaté Moravce 3:1 (2:0)
1. so 26.8.2017  Slovan  Skalica 15:0 (7:0)
1. so 26.8.2017  Dunajská Streda  Inter Bratislava 6:1 (2:0)
1. so 26.8.2017  Karlova Ves  Levice 1:1 (0:0)
1. ne 27.8.2017  Trenčín  Púchov 7:0 (4:0)
1. ne 27.8.2017  FC Spartak Trnava  Petržalka 4:1 (2:1)
2. ut 29.8.2017  Skalica  FK Senica 1:6 (0:3)
2. ut 29.8.2017  SDM Domino  Levice 2:0 (1:0)
2. ut 29.8.2017  Petržalka  Karlova Ves 1:3 (0:2)
2. ut 29.8.2017  Inter Bratislava  FC Spartak Trnava 0:1 (0:1)
2. ut 29.8.2017  Púchov  Dunajská Streda 0:4 (0:2)
2. ut 29.8.2017  Zlaté Moravce  Trenčín 0:6 (0:3)
3. so 2.9.2017  FK Senica  Nitra 1:1 (1:0)
3. so 2.9.2017  Slovan  SDM Domino 9:0 (5:0)
3. so 2.9.2017  Dunajská Streda  Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
3. so 2.9.2017  Karlova Ves  Inter Bratislava 1:2 (1:1)
3. ne 3.9.2017  Trenčín  Skalica 14:0 (10:0)
3. ne 3.9.2017  FC Spartak Trnava  Púchov 4:0 (0:0)
3. ne 3.9.2017  Levice  Petržalka 2:0 (2:0)
4. so 9.9.2017  Slovan  FK Senica 3:0 (0:0)
4. so 9.9.2017  SDM Domino  Petržalka 0:3 (0:1)
4. so 9.9.2017  Inter Bratislava  Levice 5:2 (3:1)
4. so 9.9.2017  Zlaté Moravce  FC Spartak Trnava 1:2 (1:2)
4. so 9.9.2017  Skalica  Dunajská Streda 1:3 (1:1)
4. so 9.9.2017  Nitra  Trenčín 0:1 (0:0)
4. ne 10.9.2017  Púchov  Karlova Ves 1:0 (0:0)
2. št 14.9.2017  Nitra  Slovan 0:2 (0:2)
5. so 23.9.2017  FK Senica  SDM Domino 5:0 (1:0)
5. so 23.9.2017  Dunajská Streda  Nitra 0:2 (0:0)
5. so 23.9.2017  Karlova Ves  Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
5. ne 24.9.2017  FC Spartak Trnava  Skalica 7:1 (2:1)
5. ne 24.9.2017  Levice  Púchov 2:3 (1:3)
6. so 30.9.2017  SDM Domino  Inter Bratislava 0:4 (0:2)
6. so 30.9.2017  Zlaté Moravce  Levice 1:0 (1:0)
6. so 30.9.2017  Skalica  Karlova Ves 0:5 (0:3)
6. ne 1.10.2017  Púchov  Petržalka 1:4 (1:2)
6. ne 1.10.2017  Slovan  Dunajská Streda 1:0 (0:0)
6. ne 1.10.2017  FK Senica  Trenčín 1:2 (0:1)
5. st 4.10.2017  Petržalka  Inter Bratislava 1:3 (0:0)
7. so 7.10.2017  Dunajská Streda  FK Senica 3:1 (1:1)
7. so 7.10.2017  Petržalka  Zlaté Moravce 0:3 (0:1)
7. so 7.10.2017  Inter Bratislava  Púchov 0:0  
7. ne 8.10.2017  Trenčín  SDM Domino 5:0 (2:0)
7. ne 8.10.2017  FC Spartak Trnava  Slovan 0:2 (0:1)
7. ne 8.10.2017  Karlova Ves  Nitra 0:3 (0:2)
8. st 11.10.2017  Nitra  Levice 14:0 (7:0)
8. pi 13.10.2017  Slovan  Karlova Ves 2:0 (1:0)
8. so 14.10.2017  SDM Domino  Púchov 3:1 (1:0)
8. so 14.10.2017  Zlaté Moravce  Inter Bratislava 0:1 (0:0)
8. so 14.10.2017  FK Senica  FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)
8. ne 15.10.2017  Skalica  Petržalka 1:4 (1:1)
8. ne 15.10.2017  Trenčín  Dunajská Streda 3:0 (1:0)
7. ut 17.10.2017  Levice  Skalica 4:3 (1:1)
9. so 21.10.2017  Dunajská Streda  SDM Domino 1:0 (1:0)
9. so 21.10.2017  Inter Bratislava  Skalica 4:1 (1:1)
9. ne 22.10.2017  FC Spartak Trnava  Trenčín 0:0  
9. ne 22.10.2017  Karlova Ves  FK Senica 0:3 (0:3)
9. ne 22.10.2017  Levice  Slovan 1:5 (0:1)
9. ne 22.10.2017  Púchov  Zlaté Moravce 1:6 (0:3)
9. ne 22.10.2017  Petržalka  Nitra 1:0 (1:0)
5. st 25.10.2017  Trenčín  Slovan 1:1 (0:0)
10. so 28.10.2017  SDM Domino  Zlaté Moravce 1:3 (1:0)
10. so 28.10.2017  Slovan  Petržalka 5:1 (1:0)
10. so 28.10.2017  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 1:1 (1:1)
10. ne 29.10.2017  Skalica  Púchov 1:1 (0:1)
10. ne 29.10.2017  FK Senica  Levice 2:0 (1:0)
10. ne 29.10.2017  Trenčín  Karlova Ves 4:0 (1:0)
11. so 4.11.2017  Inter Bratislava  Slovan 0:4 (0:2)
11. so 4.11.2017  Zlaté Moravce  Skalica 6:0 (5:0)
11. ne 5.11.2017  Petržalka  FK Senica 5:2 (2:2)
11. ne 5.11.2017  FC Spartak Trnava  SDM Domino 5:0 (2:0)
11. ne 5.11.2017  Levice  Trenčín 0:2 (0:0)
11. ne 5.11.2017  Púchov  Nitra 0:4 (0:1)
11. ne 5.11.2017  Karlova Ves  Dunajská Streda 0:2 (0:0)
6. st 8.11.2017  Nitra  FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)
12. so 11.11.2017  SDM Domino  Skalica 1:2 (0:2)
12. so 11.11.2017  Slovan  Púchov 13:0 (5:0)
12. so 11.11.2017  Dunajská Streda  Levice 2:1 (1:0)
12. ne 12.11.2017  Nitra  Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
12. ne 12.11.2017  FK Senica  Inter Bratislava 5:0 (4:0)
12. ne 12.11.2017  Trenčín  Petržalka 8:0 (2:0)
12. ne 12.11.2017  FC Spartak Trnava  Karlova Ves 6:0 (1:0)
13. st 15.11.2017  Petržalka  Dunajská Streda 1:5 (0:3)
13. pi 17.11.2017  FK Senica  Púchov 4:0 (1:0)
13. pi 17.11.2017  Levice  FC Spartak Trnava 1:9 (0:3)
13. pi 17.11.2017  Zlaté Moravce  Slovan 0:5 (0:5)
13. pi 17.11.2017  Skalica  Nitra 0:3 (0:0)
13. pi 17.11.2017  Inter Bratislava  Trenčín 1:10 (0:5)
13. pi 17.11.2017  Karlova Ves  SDM Domino 1:0 (0:0)
10. ut 21.11.2017  Nitra  Inter Bratislava 5:0 (0:0)
14. so 10.3.2018  Skalica  Slovan 0:8 (0:5)
14. so 10.3.2018  Zlaté Moravce  FK Senica 0:5 (0:2)
14. ne 11.3.2018  Púchov  Trenčín 0:3 (0:2)
14. ne 11.3.2018  Petržalka  FC Spartak Trnava 3:2 (0:0)
14. ne 11.3.2018  Levice  Karlova Ves 1:3 (0:1)
14. ut 13.3.2018  Inter Bratislava  Dunajská Streda 1:0 (0:0)
14. ut 13.3.2018  SDM Domino  Nitra 0:5 (0:1)
15. so 17.3.2018  Dunajská Streda  Púchov 0:0  
15. so 17.3.2018  Slovan  Nitra 3:2 (2:1)
15. ne 18.3.2018  FC Spartak Trnava  Inter Bratislava 3:2 (2:1)
15. ne 18.3.2018  Karlova Ves  Petržalka 1:2 (0:0)
15. ne 18.3.2018  Trenčín  Zlaté Moravce 4:0 (1:0)
15. ne 18.3.2018  FK Senica  Skalica 6:0 (2:0)
17. st 21.3.2018  FK Senica  Slovan 1:2 (1:1)
16. pi 23.3.2018  SDM Domino  Slovan 0:9 (0:4)
16. so 24.3.2018  Zlaté Moravce  Dunajská Streda 3:1 (0:0)
16. so 24.3.2018  Petržalka  Levice 11:0 (5:0)
16. so 24.3.2018  Inter Bratislava  Karlova Ves 2:0 (0:0)
16. so 24.3.2018  Nitra  FK Senica 7:1 (3:0)
16. ne 25.3.2018  Skalica  Trenčín 0:8 (0:3)
17. št 29.3.2018  Petržalka  SDM Domino 6:0 (2:0)
17. št 29.3.2018  Levice  Inter Bratislava 0:8 (0:2)
17. št 29.3.2018  FC Spartak Trnava  Zlaté Moravce 2:1 (1:0)
17. št 29.3.2018  Dunajská Streda  Skalica 3:0 (1:0)
17. št 29.3.2018  Trenčín  Nitra 1:1 (1:1)
17. št 29.3.2018  Karlova Ves  Púchov 2:0 (2:0)
15. st 4.4.2018  Levice  SDM Domino 0:0  
16. št 5.4.2018  Púchov  FC Spartak Trnava 0:2 (0:2)
18. so 7.4.2018  SDM Domino  FK Senica 1:2 (1:0)
18. so 7.4.2018  Slovan  Trenčín 2:1 (1:0)
18. so 7.4.2018  Zlaté Moravce  Karlova Ves 1:0 (1:0)
18. so 7.4.2018  Inter Bratislava  Petržalka 1:5 (0:3)
18. so 7.4.2018  Nitra  Dunajská Streda 1:0 (0:0)
18. ne 8.4.2018  Skalica  FC Spartak Trnava 0:6 (0:2)
18. ne 8.4.2018  Púchov  Levice 0:1 (0:0)
19. so 14.4.2018  Inter Bratislava  SDM Domino 5:2 (4:0)
19. so 14.4.2018  Dunajská Streda  Slovan 2:3 (1:0)
19. so 14.4.2018  Petržalka  Púchov 2:1 (1:1)
19. ne 15.4.2018  Trenčín  FK Senica 11:2 (5:2)
19. ne 15.4.2018  Levice  Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
19. ne 15.4.2018  FC Spartak Trnava  Nitra 0:1 (0:1)
19. ne 15.4.2018  Karlova Ves  Skalica 1:0 (1:0)
20. st 18.4.2018  SDM Domino  Trenčín 1:5 (0:1)
20. pi 20.4.2018  Púchov  Inter Bratislava 1:2 (1:1)
20. so 21.4.2018  Nitra  Karlova Ves 6:2 (5:0)
20. so 21.4.2018  Zlaté Moravce  Petržalka 2:1 (2:1)
20. ne 22.4.2018  FK Senica  Dunajská Streda 3:1 (2:0)
20. ne 22.4.2018  Slovan  FC Spartak Trnava 6:3 (1:1)
20. ne 22.4.2018  Skalica  Levice 1:0 (1:0)
21. so 5.5.2018  Inter Bratislava  Zlaté Moravce 3:1 (2:0)
21. so 5.5.2018  Dunajská Streda  Trenčín 0:3 (0:2)
21. so 5.5.2018  Petržalka  Skalica 1:0 (0:0)
21. ne 6.5.2018  FC Spartak Trnava  FK Senica 2:2 (1:1)
21. ne 6.5.2018  Púchov  SDM Domino 5:1 (0:1)
21. ne 6.5.2018  Levice  Nitra 0:6 (0:3)
21. ne 6.5.2018  Karlova Ves  Slovan 0:0  
22. st 9.5.2018  Skalica  Inter Bratislava 1:0 (0:0)
22. st 9.5.2018  Trenčín  FC Spartak Trnava 0:3 (0:0)
22. so 12.5.2018  SDM Domino  Dunajská Streda 2:1 (0:0)
22. so 12.5.2018  FK Senica  Karlova Ves 1:1 (1:0)
22. so 12.5.2018  Slovan  Levice 4:0 (1:0)
22. so 12.5.2018  Nitra  Petržalka 5:1 (0:0)
22. so 12.5.2018  Zlaté Moravce  Púchov 1:2 (0:0)
23. ut 15.5.2018  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 3:3 (1:2)
23. st 16.5.2018  Púchov  Skalica 1:1 (1:0)
23. št 17.5.2018  Petržalka  Slovan 0:3 (0:3)
23. so 19.5.2018  Zlaté Moravce  SDM Domino 3:0 (1:0)
23. so 19.5.2018  Inter Bratislava  Nitra 5:3 (4:1)
23. ne 20.5.2018  Levice  FK Senica 0:4 (0:2)
23. ut 22.5.2018  Karlova Ves  Trenčín 0:5 (0:2)
24. pi 25.5.2018  Nitra  Púchov 18:00  
24. so 26.5.2018  SDM Domino  FC Spartak Trnava 12:00  
24. so 26.5.2018  Dunajská Streda  Karlova Ves 12:00  
24. so 26.5.2018  FK Senica  Petržalka 12:00  
24. so 26.5.2018  Skalica  Zlaté Moravce 12:00  
24. ne 27.5.2018  Trenčín  Levice 12:00  
24. st 30.5.2018  Slovan  Inter Bratislava 17:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
U13 sa na medzinárodnom turnaji Mozart trophy Salzburg umiestnila na výbornom 2. mieste

U13 sa na medzinárodnom turnaji Mozart trophy Salzburg umiestnila na výbornom 2. mieste

24.5. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (20.T)

22.5. | Tomáš Nečas
V nominácii WU17 na tréningový camp v Senci aj Tamara Morávková

V nominácii WU17 na tréningový camp v Senci aj Tamara Morávková

18.5. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu