1.liga mladší dorast U17

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 19.8.2017  Senica  Nitra 0:2 (0:1)
1. so 19.8.2017  Trenčín  Ružomberok 1:1 (1:0)
1. so 19.8.2017  Bardejov  Prešov 0:1 (0:1)
1. so 19.8.2017  Podbrezová  Michalovce 3:1 (2:0)
2. st 23.8.2017  Michalovce  Senica 0:1 (0:0)
2. st 23.8.2017  Prešov  Podbrezová 1:0 (0:0)
2. st 23.8.2017  Slovan  Bardejov 4:0 (2:0)
2. st 23.8.2017  Ružomberok  Trnava 2:2 (1:1)
2. st 23.8.2017  Dunajská Streda  Trenčín 1:0 (1:0)
2. st 23.8.2017  Žilina  Nitra 6:1 (2:0)
3. so 26.8.2017  Senica  Prešov 2:5 (0:3)
3. so 26.8.2017  Trenčín  Žilina 1:4 (1:1)
3. so 26.8.2017  Trnava  Dunajská Streda 0:3 (0:2)
3. so 26.8.2017  Bardejov  Ružomberok 1:2 (0:0)
3. so 26.8.2017  Podbrezová  Slovan 2:3 (0:1)
4. st 30.8.2017  Slovan  Senica 2:2 (1:2)
4. st 30.8.2017  Ružomberok  Podbrezová 1:0 (1:0)
4. st 30.8.2017  Dunajská Streda  Bardejov 3:0 (1:0)
4. st 30.8.2017  Prešov  Nitra 1:1 (0:0)
4. st 30.8.2017  Trenčín  Trnava 0:2 (0:1)
4. st 30.8.2017  Žilina  Michalovce 10:0 (5:0)
5. so 2.9.2017  Senica  Ružomberok 0:1 (0:1)
5. so 2.9.2017  Trnava  Žilina 2:5 (0:4)
5. so 2.9.2017  Bardejov  Trenčín 0:6 (0:2)
5. so 2.9.2017  Nitra  Slovan 2:2 (0:2)
5. so 2.9.2017  Michalovce  Prešov 0:0  
5. ut 5.9.2017  Podbrezová  Dunajská Streda 0:3 (0:1)
6. št 7.9.2017  Slovan  Michalovce 3:0 (0:0)
6. so 9.9.2017  Žilina  Prešov 7:2 (4:0)
6. so 9.9.2017  Ružomberok  Nitra 3:2 (1:2)
6. so 9.9.2017  Trenčín  Podbrezová 4:1 (2:1)
6. so 9.9.2017  Trnava  Bardejov 7:0 (5:0)
7. so 16.9.2017  Senica  Trenčín 2:0 (0:0)
7. so 16.9.2017  Bardejov  Žilina 0:3 (0:0)
7. so 16.9.2017  Podbrezová  Trnava 2:0 (1:0)
7. so 16.9.2017  Nitra  Dunajská Streda 1:9 (1:4)
7. so 16.9.2017  Michalovce  Ružomberok 1:3 (1:0)
7. so 16.9.2017  Prešov  Slovan 0:1 (0:1)
1. ut 19.9.2017  Dunajská Streda  Žilina 1:1 (1:0)
1. st 20.9.2017  Trnava  Slovan 3:2 (1:2)
8. so 23.9.2017  Trnava  Senica 3:2 (3:1)
8. so 23.9.2017  Ružomberok  Prešov 3:1 (2:1)
8. so 23.9.2017  Dunajská Streda  Michalovce 4:1 (3:0)
8. so 23.9.2017  Bardejov  Podbrezová 1:0 (0:0)
8. so 23.9.2017  Trenčín  Nitra 1:0 (0:0)
9. so 30.9.2017  Podbrezová  Žilina 4:3 (2:0)
9. so 30.9.2017  Michalovce  Trenčín 1:5 (1:1)
3. st 4.10.2017  Nitra  Michalovce 2:0 (0:0)
10. so 7.10.2017  Podbrezová  Senica 2:0 (0:0)
10. so 7.10.2017  Žilina  Ružomberok 2:2 (1:2)
10. so 7.10.2017  Trenčín  Prešov 4:1 (3:1)
10. ne 8.10.2017  Bardejov  Nitra 0:2 (0:0)
11. pi 13.10.2017  Nitra  Podbrezová 3:0 (1:0)
11. so 14.10.2017  Senica  Žilina 1:3 (0:2)
11. so 14.10.2017  Michalovce  Bardejov 2:1 (2:0)
11. so 14.10.2017  Prešov  Trnava 0:2 (0:2)
11. so 14.10.2017  Slovan  Trenčín 0:2 (0:0)
11. so 14.10.2017  Ružomberok  Dunajská Streda 2:1 (0:1)
9. st 18.10.2017  Senica  Bardejov 6:0 (3:0)
12. so 21.10.2017  Nitra  Senica 1:5 (0:3)
12. so 21.10.2017  Žilina  Dunajská Streda 0:0  
12. so 21.10.2017  Ružomberok  Trenčín 3:1 (3:0)
12. so 21.10.2017  Slovan  Trnava 4:1 (3:0)
12. so 21.10.2017  Prešov  Bardejov 5:0 (3:0)
12. so 21.10.2017  Michalovce  Podbrezová 0:0  
6. ut 24.10.2017  Dunajská Streda  Senica 4:2 (0:1)
13. pi 27.10.2017  Bardejov  Slovan 3:2 (0:0)
13. pi 27.10.2017  Trnava  Ružomberok 1:0 (0:0)
13. pi 27.10.2017  Nitra  Žilina 0:0  
13. so 28.10.2017  Senica  Michalovce 3:2 (1:0)
13. so 28.10.2017  Podbrezová  Prešov 2:1 (0:1)
13. so 28.10.2017  Trenčín  Dunajská Streda 1:2 (0:1)
9. ut 31.10.2017  Nitra  Trnava 0:1 (0:1)
14. so 4.11.2017  Prešov  Senica 0:0  
14. so 4.11.2017  Žilina  Trenčín 5:4 (2:3)
14. so 4.11.2017  Dunajská Streda  Trnava 1:0 (0:0)
14. so 4.11.2017  Slovan  Podbrezová 3:0 (1:0)
14. so 4.11.2017  Michalovce  Nitra 0:0  
14. so 4.11.2017  Ružomberok  Bardejov 1:0 (1:0)
10. ut 7.11.2017  Dunajská Streda  Slovan 0:1 (0:1)
15. so 11.11.2017  Senica  Slovan 2:0 (0:0)
15. so 11.11.2017  Bardejov  Dunajská Streda 1:3 (1:1)
15. so 11.11.2017  Michalovce  Žilina 1:1 (0:1)
15. so 11.11.2017  Podbrezová  Ružomberok 1:2 (1:1)
15. so 11.11.2017  Trnava  Trenčín 1:2 (1:0)
15. so 11.11.2017  Nitra  Prešov 6:2 (3:0)
8. st 15.11.2017  Žilina  Slovan 4:1 (1:0)
16. pi 17.11.2017  Ružomberok  Senica 1:1 (1:1)
16. pi 17.11.2017  Dunajská Streda  Podbrezová 2:1 (0:0)
16. pi 17.11.2017  Prešov  Michalovce 2:0 (1:0)
16. pi 17.11.2017  Trenčín  Bardejov 6:0 (3:0)
16. so 18.11.2017  Slovan  Nitra 2:0 (0:0)
16. so 18.11.2017  Žilina  Trnava 6:0 (4:0)
9. ut 21.11.2017  Prešov  Dunajská Streda 12:00  
10. st 22.11.2017  Trnava  Michalovce 12:00  
17. pi 24.11.2017  Senica  Dunajská Streda 11:00  
9. pi 1.12.2017  Slovan  Ružomberok 12:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje rady

Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje rady

16.11. | Klub
Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom veku

Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom veku

15.11. | Vlado Miček
Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkov

Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkov

15.11. | Vlado Miček

Copyright © 2017 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu