Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspela

Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspela

19.08.2017 | Vlado Miček

Úvodným kolom odštartoval nový ročník najvyššej súťaže dorastencov. Naše dorastenecké kategórie sa v 1. kole stretli s družstvami Nitry.

U19: FC Nitra - FK Senica   0:0

Zostava FK Senica: Kováč - Kučera (75. Ravas), Červeňák, Novanský, Zaťko - Begala, Štefanka, Vida - N. Mihál, Zula (60. Matta), Chovan (64. Beňo)

Stanislav Macek, tréner U19: "Vyrovnané stretnutie s veľmi kvalitným súperom. Hrali sme celý zápas mimoriadne koncentrovane v defenzíve a súpera sme do šancí nepúšťali. Naopak, my sme hrozili rýchlym prechodom po dobre zvládnutom presingu v strednej zóne. Dve šance Mihála, ďalšia Begalu a tyč Chovana bohužiaľ gólom neskončili. A keď nás v závere podržal Kováč, zrodila sa zaslúžená remíza. Chlapcom treba poďakovať za prístup k zápasu a enormnú bojovnosť."

U17: FK Senica - FC Nitra   0:2 (0:1)

Zostava FK Senica: Gurega - Orság, Horniak, Belica, Biksadský (63. M. Mihál), L. Zelníček (63. Udvorka), Mička, Hoško (46. Stúpal), Meliš, Želonka (57. Chupáň), Kuba

Vlado Včelka, tréner U17: „Prvý majstrovský zápas sme začali veľmi nervózne a ustráchane. Súper naopak začal sebavedome a technicky veľmi dobre. Celý prvý polčas bol bez šancí a bez striel na bránu, až do 38. minúty, kedy Nitra po chybe v našej defenzíve strelila úvodný gól. Do druhého polčasu sme vstupovali s tým, že výsledok otočíme. Hra sa vyrovnala, ale súper nám opäť po našej hrubej chybe strelil druhý gól. Nitra ešte kopala penaltu, ktorú náš brankár chytil a to bol pre nás signál ešte sa pokúsiť z výsledkom niečo urobiť. Po prestriedaní sme si vypracovali dve šance, ktoré sme bohužiaľ nepremenili a tak súper zaslúžene vyhral. Musíme popracovať na komunikácii v defenzíve a na rýchlejšom prechode do útoku, lebo tam nám to viazlo.


U16: FK Senica - FC Nitra   0:0

Zostava FK Senica: Chropovský - Bocko, Šúrek, Halaj, Jablonický, Rampáček, J. Buchel, M. Vyletel, Novotný (70. Černák), Liška (60. Kohút), F. Buchel

 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Kategórie žiakov štartujú prípravu v stredu 18. júla

Kategórie žiakov štartujú prípravu v stredu 18. júla

13.7. | Tomáš Nečas
Dorastenecké kategórie odštartovali prípravu na nový súťažný ročník

Dorastenecké kategórie odštartovali prípravu na nový súťažný ročník

11.7. | Tomáš Nečas
Nášmu dorastu štartuje príprava v stredu 11. júla

Nášmu dorastu štartuje príprava v stredu 11. júla

8.7. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu