1.liga mladší dorast U17

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 19.8.2017  FK Senica  Nitra 0:2 (0:1)
1. so 19.8.2017  Trenčín  Ružomberok 1:1 (1:0)
1. so 19.8.2017  Bardejov  1. FC Tatran Prešov 0:1 (0:1)
1. so 19.8.2017  Podbrezová  Michalovce 3:1 (2:0)
2. st 23.8.2017  Michalovce  FK Senica 0:1 (0:0)
2. st 23.8.2017  1. FC Tatran Prešov  Podbrezová 1:0 (0:0)
2. st 23.8.2017  Slovan  Bardejov 4:0 (2:0)
2. st 23.8.2017  Ružomberok  FC Spartak Trnava 2:2 (1:1)
2. st 23.8.2017  Dunajská Streda  Trenčín 1:0 (1:0)
2. st 23.8.2017  Žilina  Nitra 6:1 (2:0)
3. so 26.8.2017  FK Senica  1. FC Tatran Prešov 2:5 (0:3)
3. so 26.8.2017  Trenčín  Žilina 1:4 (1:1)
3. so 26.8.2017  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 0:3 (0:2)
3. so 26.8.2017  Bardejov  Ružomberok 1:2 (0:0)
3. so 26.8.2017  Podbrezová  Slovan 2:3 (0:1)
4. st 30.8.2017  Slovan  FK Senica 2:2 (1:2)
4. st 30.8.2017  Ružomberok  Podbrezová 1:0 (1:0)
4. st 30.8.2017  Dunajská Streda  Bardejov 3:0 (1:0)
4. st 30.8.2017  1. FC Tatran Prešov  Nitra 1:1 (0:0)
4. st 30.8.2017  Trenčín  FC Spartak Trnava 0:2 (0:1)
4. st 30.8.2017  Žilina  Michalovce 10:0 (5:0)
5. so 2.9.2017  FK Senica  Ružomberok 0:1 (0:1)
5. so 2.9.2017  FC Spartak Trnava  Žilina 2:5 (0:4)
5. so 2.9.2017  Bardejov  Trenčín 0:6 (0:2)
5. so 2.9.2017  Nitra  Slovan 2:2 (0:2)
5. so 2.9.2017  Michalovce  1. FC Tatran Prešov 0:0  
5. ut 5.9.2017  Podbrezová  Dunajská Streda 0:3 (0:1)
6. št 7.9.2017  Slovan  Michalovce 3:0 (0:0)
6. so 9.9.2017  Žilina  1. FC Tatran Prešov 7:2 (4:0)
6. so 9.9.2017  Ružomberok  Nitra 3:2 (1:2)
6. so 9.9.2017  Trenčín  Podbrezová 4:1 (2:1)
6. so 9.9.2017  FC Spartak Trnava  Bardejov 7:0 (5:0)
7. so 16.9.2017  FK Senica  Trenčín 2:0 (0:0)
7. so 16.9.2017  Bardejov  Žilina 0:3 (0:0)
7. so 16.9.2017  Podbrezová  FC Spartak Trnava 2:0 (1:0)
7. so 16.9.2017  Nitra  Dunajská Streda 1:9 (1:4)
7. so 16.9.2017  Michalovce  Ružomberok 1:3 (1:0)
7. so 16.9.2017  1. FC Tatran Prešov  Slovan 0:1 (0:1)
1. ut 19.9.2017  Dunajská Streda  Žilina 1:1 (1:0)
1. st 20.9.2017  FC Spartak Trnava  Slovan 3:2 (1:2)
8. so 23.9.2017  FC Spartak Trnava  FK Senica 3:2 (3:1)
8. so 23.9.2017  Ružomberok  1. FC Tatran Prešov 3:1 (2:1)
8. so 23.9.2017  Dunajská Streda  Michalovce 4:1 (3:0)
8. so 23.9.2017  Bardejov  Podbrezová 1:0 (0:0)
8. so 23.9.2017  Trenčín  Nitra 1:0 (0:0)
9. so 30.9.2017  Podbrezová  Žilina 4:3 (2:0)
9. so 30.9.2017  Michalovce  Trenčín 1:5 (1:1)
3. st 4.10.2017  Nitra  Michalovce 2:0 (0:0)
10. so 7.10.2017  Podbrezová  FK Senica 2:0 (0:0)
10. so 7.10.2017  Žilina  Ružomberok 2:2 (1:2)
10. so 7.10.2017  Trenčín  1. FC Tatran Prešov 4:1 (3:1)
10. ne 8.10.2017  Bardejov  Nitra 0:2 (0:0)
11. pi 13.10.2017  Nitra  Podbrezová 3:0 (1:0)
11. so 14.10.2017  FK Senica  Žilina 1:3 (0:2)
11. so 14.10.2017  Michalovce  Bardejov 2:1 (2:0)
11. so 14.10.2017  1. FC Tatran Prešov  FC Spartak Trnava 0:2 (0:2)
11. so 14.10.2017  Slovan  Trenčín 0:2 (0:0)
11. so 14.10.2017  Ružomberok  Dunajská Streda 2:1 (0:1)
9. st 18.10.2017  FK Senica  Bardejov 6:0 (3:0)
12. so 21.10.2017  Nitra  FK Senica 1:5 (0:3)
12. so 21.10.2017  Žilina  Dunajská Streda 0:0  
12. so 21.10.2017  Ružomberok  Trenčín 3:1 (3:0)
12. so 21.10.2017  Slovan  FC Spartak Trnava 4:1 (3:0)
12. so 21.10.2017  1. FC Tatran Prešov  Bardejov 5:0 (3:0)
12. so 21.10.2017  Michalovce  Podbrezová 0:0  
6. ut 24.10.2017  Dunajská Streda  FK Senica 4:2 (0:1)
13. pi 27.10.2017  Bardejov  Slovan 3:2 (0:0)
13. pi 27.10.2017  FC Spartak Trnava  Ružomberok 1:0 (0:0)
13. pi 27.10.2017  Nitra  Žilina 0:0  
13. so 28.10.2017  FK Senica  Michalovce 3:2 (1:0)
13. so 28.10.2017  Podbrezová  1. FC Tatran Prešov 2:1 (0:1)
13. so 28.10.2017  Trenčín  Dunajská Streda 1:2 (0:1)
9. ut 31.10.2017  Nitra  FC Spartak Trnava 0:1 (0:1)
14. so 4.11.2017  1. FC Tatran Prešov  FK Senica 0:0  
14. so 4.11.2017  Žilina  Trenčín 5:4 (2:3)
14. so 4.11.2017  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)
14. so 4.11.2017  Slovan  Podbrezová 3:0 (1:0)
14. so 4.11.2017  Michalovce  Nitra 0:0  
14. so 4.11.2017  Ružomberok  Bardejov 1:0 (1:0)
10. ut 7.11.2017  Dunajská Streda  Slovan 0:1 (0:1)
15. so 11.11.2017  FK Senica  Slovan 2:0 (0:0)
15. so 11.11.2017  Bardejov  Dunajská Streda 1:3 (1:1)
15. so 11.11.2017  Michalovce  Žilina 1:1 (0:1)
15. so 11.11.2017  Podbrezová  Ružomberok 1:2 (1:1)
15. so 11.11.2017  FC Spartak Trnava  Trenčín 1:2 (1:0)
15. so 11.11.2017  Nitra  1. FC Tatran Prešov 6:2 (3:0)
8. st 15.11.2017  Žilina  Slovan 4:1 (1:0)
16. pi 17.11.2017  Ružomberok  FK Senica 1:1 (1:1)
16. pi 17.11.2017  Dunajská Streda  Podbrezová 2:1 (0:0)
16. pi 17.11.2017  1. FC Tatran Prešov  Michalovce 2:0 (1:0)
16. pi 17.11.2017  Trenčín  Bardejov 6:0 (3:0)
16. so 18.11.2017  Slovan  Nitra 2:0 (0:0)
16. so 18.11.2017  Žilina  FC Spartak Trnava 6:0 (4:0)
9. ut 21.11.2017  1. FC Tatran Prešov  Dunajská Streda 1:2 (0:2)
10. st 22.11.2017  FC Spartak Trnava  Michalovce 1:1 (0:1)
17. pi 24.11.2017  FK Senica  Dunajská Streda 1:3 (0:3)
17. so 25.11.2017  1. FC Tatran Prešov  Žilina 3:0 (2:0)
17. so 25.11.2017  Michalovce  Slovan 0:0  
17. so 25.11.2017  Nitra  Ružomberok 2:0 (0:0)
17. so 25.11.2017  Podbrezová  Trenčín 0:4 (0:2)
17. so 25.11.2017  Bardejov  FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
9. pi 1.12.2017  Slovan  Ružomberok 1:0 (0:0)
20. št 22.2.2018  Dunajská Streda  1. FC Tatran Prešov 3:0  
18. so 24.2.2018  FC Spartak Trnava  Podbrezová 2:2 (0:1)
18. ne 25.2.2018  Trenčín  FK Senica 4:1 (0:1)
18. ne 25.2.2018  Ružomberok  Michalovce 2:0 (0:0)
19. pi 2.3.2018  FK Senica  FC Spartak Trnava 1:4 (0:1)
19. so 3.3.2018  Michalovce  Dunajská Streda 0:2 (0:2)
19. so 3.3.2018  Slovan  Žilina 3:0 (1:0)
19. so 3.3.2018  1. FC Tatran Prešov  Ružomberok 2:0 (0:0)
19. so 3.3.2018  Nitra  Trenčín 3:0 (1:0)
19. so 3.3.2018  Podbrezová  Bardejov 3:0 (1:0)
18. ut 6.3.2018  Dunajská Streda  Nitra 1:2 (0:1)
25. ut 6.3.2018  Trenčín  Žilina 3:3 (2:0)
20. pi 9.3.2018  FC Spartak Trnava  Nitra 0:2 (0:1)
20. pi 9.3.2018  Trenčín  Michalovce 6:0 (3:0)
20. so 10.3.2018  Žilina  Podbrezová 3:0 (3:0)
20. ne 11.3.2018  Bardejov  FK Senica 0:0  
21. so 17.3.2018  Ružomberok  Žilina 0:0  
21. so 17.3.2018  1. FC Tatran Prešov  Trenčín 2:2 (1:2)
21. so 17.3.2018  Michalovce  FC Spartak Trnava 0:1 (0:1)
21. so 17.3.2018  FK Senica  Podbrezová 3:1 (2:0)
21. so 17.3.2018  Nitra  Bardejov 2:1 (0:1)
18. st 21.3.2018  Slovan  1. FC Tatran Prešov 3:1 (2:1)
22. so 24.3.2018  Bardejov  Michalovce 1:0 (1:0)
22. so 24.3.2018  Žilina  FK Senica 5:1 (3:1)
22. so 24.3.2018  Podbrezová  Nitra 1:0 (0:0)
22. so 24.3.2018  FC Spartak Trnava  1. FC Tatran Prešov 3:0 (1:0)
22. so 24.3.2018  Trenčín  Slovan 3:0 (0:0)
22. so 24.3.2018  Dunajská Streda  Ružomberok 0:1 (0:0)
21. št 29.3.2018  Slovan  Dunajská Streda 1:2 (1:1)
23. so 7.4.2018  Bardejov  1. FC Tatran Prešov 0:0  
23. so 7.4.2018  Dunajská Streda  Žilina 1:1 (0:1)
23. so 7.4.2018  Trenčín  Ružomberok 3:0 (0:0)
23. so 7.4.2018  FC Spartak Trnava  Slovan 0:3 (0:0)
23. so 7.4.2018  Podbrezová  Michalovce 7:0 (3:0)
23. so 7.4.2018  FK Senica  Nitra 0:0  
24. so 14.4.2018  Michalovce  FK Senica 2:2 (1:0)
24. so 14.4.2018  Slovan  Bardejov 2:0 (1:0)
24. so 14.4.2018  Ružomberok  FC Spartak Trnava 3:2 (2:0)
24. so 14.4.2018  1. FC Tatran Prešov  Podbrezová 1:1 (0:1)
25. st 18.4.2018  FK Senica  1. FC Tatran Prešov 2:0 (1:0)
25. st 18.4.2018  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 0:0  
25. st 18.4.2018  Bardejov  Ružomberok 0:3 (0:2)
25. st 18.4.2018  Podbrezová  Slovan 0:3 (0:1)
25. st 18.4.2018  Nitra  Michalovce 3:1 (2:1)
24. so 21.4.2018  Dunajská Streda  Trenčín 2:2 (1:1)
24. so 21.4.2018  Žilina  Nitra 4:0 (0:0)
20. ne 22.4.2018  Ružomberok  Slovan 0:2 (0:1)
26. so 28.4.2018  Slovan  FK Senica 2:2 (2:0)
26. so 28.4.2018  Dunajská Streda  Bardejov 8:0 (2:0)
26. so 28.4.2018  Žilina  Michalovce 7:0 (4:0)
26. so 28.4.2018  1. FC Tatran Prešov  Nitra 0:0  
26. so 28.4.2018  Ružomberok  Podbrezová 2:1 (0:0)
26. so 28.4.2018  Trenčín  FC Spartak Trnava 1:1 (0:1)
27. so 5.5.2018  Michalovce  1. FC Tatran Prešov 1:1 (0:1)
27. so 5.5.2018  Nitra  Slovan 1:2 (0:0)
27. so 5.5.2018  Podbrezová  Dunajská Streda 0:0  
27. so 5.5.2018  Bardejov  Trenčín 0:2 (0:1)
27. so 5.5.2018  FC Spartak Trnava  Žilina 0:2 (0:0)
27. so 5.5.2018  FK Senica  Ružomberok 0:1 (0:0)
18. ut 8.5.2018  Žilina  Bardejov 10:0 (6:0)
28. so 12.5.2018  Žilina  1. FC Tatran Prešov 5:0 (2:0)
28. so 12.5.2018  Slovan  Michalovce 8:0 (4:0)
28. so 12.5.2018  Ružomberok  Nitra 0:1 (0:0)
28. so 12.5.2018  Dunajská Streda  FK Senica 3:0 (2:0)
28. so 12.5.2018  Trenčín  Podbrezová 3:1 (1:0)
28. so 12.5.2018  FC Spartak Trnava  Bardejov 2:1 (1:1)
29. so 19.5.2018  Bardejov  Žilina 0:3 (0:2)
29. so 19.5.2018  Podbrezová  FC Spartak Trnava 0:2 (0:2)
29. so 19.5.2018  FK Senica  Trenčín 1:0 (0:0)
29. so 19.5.2018  Nitra  Dunajská Streda 2:0 (0:0)
29. so 19.5.2018  Michalovce  Ružomberok 1:3 (1:1)
29. so 19.5.2018  1. FC Tatran Prešov  Slovan 0:1 (0:1)
30. st 23.5.2018  Žilina  Slovan 3:2 (2:0)
30. so 26.5.2018  Ružomberok  1. FC Tatran Prešov 2:1 (1:1)
30. so 26.5.2018  Trenčín  Nitra 1:1 (1:1)
30. so 26.5.2018  FC Spartak Trnava  FK Senica 3:0 (2:0)
30. so 26.5.2018  Bardejov  Podbrezová 0:4 (0:2)
30. so 26.5.2018  Dunajská Streda  Michalovce 7:1 (3:1)
31. so 2.6.2018  FK Senica  Bardejov 4:1 (2:1)
31. so 2.6.2018  Podbrezová  Žilina 0:5 (0:3)
31. so 2.6.2018  Nitra  FC Spartak Trnava 2:0 (1:0)
31. so 2.6.2018  Michalovce  Trenčín 0:2 (0:2)
31. so 2.6.2018  1. FC Tatran Prešov  Dunajská Streda 2:0 (1:0)
31. so 2.6.2018  Slovan  Ružomberok 2:1 (0:1)
32. so 9.6.2018  Žilina  Ružomberok 2:0 (0:0)
32. so 9.6.2018  Dunajská Streda  Slovan 2:2 (1:2)
32. so 9.6.2018  Trenčín  1. FC Tatran Prešov 5:2 (1:2)
32. so 9.6.2018  Podbrezová  FK Senica 2:2 (1:1)
32. so 9.6.2018  FC Spartak Trnava  Michalovce 0:0  
32. so 9.6.2018  Bardejov  Nitra 1:5 (1:2)
33. št 14.6.2018  Michalovce  Bardejov 1:0 (0:0)
33. pi 15.6.2018  FK Senica  Žilina 3:3 (1:2)
33. so 16.6.2018  Nitra  Podbrezová 1:2 (1:1)
33. so 16.6.2018  Slovan  Trenčín 3:1 (3:1)
33. so 16.6.2018  Ružomberok  Dunajská Streda 1:0 (1:0)
33. so 16.6.2018  1. FC Tatran Prešov  FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (23.T)

14.6. | Tomáš Nečas
Schaeffler cup 2018 úspešný aj pre našu akadémiu

Schaeffler cup 2018 úspešný aj pre našu akadémiu

12.6. | Tomáš Nečas
Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (22.T)

Mládežnícki tréneri hodnotia zápasy našej Akadémie (22.T)

7.6. | Tomáš Nečas

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu